Spirulina tablety 500 mg BIO 250 g LES FRUITS DU PARADIS

Kód: 800-1
BIO
Skladem (>10 ks)
Spirulina BIO je přírodní zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů pro zdraví a vitalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirulina je druh sinic žijící ve sladkých vodách, což možná zní zvláštně a mohli bychom k tomu chovat jistý odpor. Ale není sinice jako sinice.
Co spirulina obsahuje? Tato sinice obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek a proto se řadí mezi tzv. zelené superpotraviny – to jsou potraviny, které vynikají vysokým obsahem živin, které se dají snadno vstřebat do našeho těla. Obsahuje velké množství hodnotných bílkovin, které tvoří i 8 životně důležitých aminokyselin, proto se spitulina doporučuje veganům a vegetariánům. Zároveň je přirozeně bezlepková a bez laktózy.
Proč je tato sinice tak zelená? Je to díky vysokému obsahu chlorofylu a fykocyaninu, což jsou zelená barviva. Takový chlorofyl zajišťuje v našem těle zvyšovat tvorbu červených krvinek, pomáhá s hojením ran a také je výborným pomocníkem při léčbě hemoroidů a spálenin na kůži. Fykocyanin zase podporuje naši obranyschopnost, tedy imunitu.
Jaké další benefity má spirulina pro naše tělo? Nejen, že má velmi dobré antioxidační účinky, ale také posiluje zrak a pomáhá vyrovnávat kolísavý krevní tlak. Zvláštností je, že spirulina má přirozeně deodorační účinky, což znamená, že pomáhá eliminovat nežádoucí tělesný zápach.
Spirulina jakožto tablety? Ano, čtete správně. Někomu může specifická chuť spiruliny vadit a i díky snadnému dávkování už nemusíte se spirulinou bojovat, protože si stačí vzít tabletku a zapít ji vodou.

Zajímavost: Víte, že dokonce Světová zdravotnická organizace (WHO) označila spirulinu za zdraví prospěšnou a nazvala ji „nejlepší potravinou pro naši budoucnost“?


Složení: 100 % spirulina BIO
Balení: 250 g
CZ-BIO-002 Bio Bio
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Výživové údaje ve 100 g výrobku
Energetická hodnota364 kcal
Tuky1,90 g
z toho nasycené0,80 g
Sacharidy12,60 g
z toho cukry0,13 g
Vláknina9,36 g
Bílkoviny63,63 g
Sůl1,50 g
Nutriční hodnoty se mohou u přírodních produktů lišit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Hmotnost: 0.25 kg
Země původu: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: